5

WINGO

- pozycja nr 5
w naszym rankingu

WINGO

Odzyskaj nawet 90%
windykowanych należności

PORÓWNAJ OFERTY
1.78/5
0/5
0/5
4.2/5

Opinie
pozytywne

134

Opinie
negatywne

538

Windykacja WINGO

- opis działalności

WinGo to platforma umożliwiająca monitoring płatności z jednoczesnym przejściem na windykację polubowną. W ramach niej wierzytelność może być wystawiona na giełdzie a sam dłużnik pozycjonowany w wynikach Google. Firma posiada ponad 25 lat doświadczenia w zakresie windykacji na zlecenie (inkaso). Wsparcie oferowane jest również w ramach windykacji terenowej. W trudnych sprawach istnieje możliwość wejścia na drogę sądową. Zespół Wingo składa się ze starannie dobranej kadry pracowniczej, ekonomistów, prawników i negocjatorów. Warto zaznaczyć, że jest to najczęściej wybierana przez przedsiębiorców firma windykacyjna. Skuteczność działań oceniana jest na 81% spraw, które zakończyły się sukcesem. Wingo posiada Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001:2013. Prowizja pobierana jest od odzyskanej kwoty, na podstawie wyliczeń zgodnych z obowiązującym cennikiem. Na podstawie Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych, WinGo prowadzi windykację na koszt dłużnika, co pozwala na przeniesienie kosztów prowizji na dłużnika. Platforma WinGo należy do Kaczmarski Inkasso Sp. j., krajowego lidera w zakresie Biura Informacji Gospodarczej.

Dane kontaktowe:

Kaczmarski Inkasso Sp. j.

Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław

E-mail: [email protected]

Telefon: 71 773 75 40

Poniedziałek: brak informacji

Wtorek:  brak informacji

Środa: brak informacji

Czwartek: brak informacji

Piątek: brak informacji

Sobota: brak informacji

Niedziela: brak informacji

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 5.0

2
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 5.0

3
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

4
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

5
Vindicat - logo

Średnia ocena: 4.1

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

9
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

10
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

11
Payhelp - logo

Średnia ocena: 0.9

12
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

13
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

14
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

WINGO opinie klientów

Kaspar 420

2022.02.04 r.

Niestety jestem zmuszony sprawę skierować do sądu ponieważ jestem nękany i straszony non stop przez tą firmę.W poniedziałek zadeklarowałem kiedy spłacę dług a mimo to są mi wysyłane SMS-y i maile że jest brak kontaktu ze mną i że tym samym odmawiam współpracy w sprawie spłaty.Ludzie którzy tam pracują też na minus nie dają dojść do słowa podnoszą nie potrzebnie głos i nie słuchają co się do nich mówi.Tragedia....
Agnieszka Baran

2022.02.02 r.

Jednym slowem dramat. Zlecilam im sciagniecie zaleglosci. Zanim zrobili cokolwiek udalo mi sie samej sciagnac poeniadze od kontracheta ale na uslugi wyslali fv. Milion telefonow , przyszla korekta fv w ktorej mialam zaplacic mniej. Zaplacilam. Obudzili sie po pol roku ze cos im zalegam. W celu wyjasnienia sprawy od ich strony brak kontaktu.
MajkuSS

2022.02.02 r.

Szkoda ze nie ma 0 gwiazdek jednym slowem tragedia i buractwo
Wynajem Wynajem

2022.01.28 r.

Niska jakość usług i fatalna obsługa mojej firmy jako klienta. Odszedlem do konkurencji, która od razu ściągnęła długi.
JD FuckOff REALITY

2022.01.28 r.

Dzwonią nawet nie wiedząc do kogo tak naprawdę wybrali numer, oczywiście za połączenie płaci odbiorca. Szemrana firma.
Kuba

2022.01.27 r.

Miałem doczynienia z wieloma firmami ale ta jest na prawdę najgorsza, zaczynają dzwonić o 5 rano najpierw automat później głuchy telefon. Naliczyłem w ciągu dnia 17 połączeń za każdym razem jak podnosiłem słuchawkę było głucho. Jakość obsługi klienta na najgorszym możliwym poziomie. Jak mam być szczery to nie znam gorszej firmy w całej POLSCE.
lukasz d

2022.01.26 r.

Wszystko uregulowane a debile dalej wysyłają SMS i wydzwaniają, księgowym nie chce się zaksięgować przelewów i chyba stąd takie idiotyczne SMS, dzwoniąc pani mówi jedno i to samo a nie chce im się spojrzeć dokładnie co jest grane w systemie...tragedia jakich mało ...sprawę oddałem na policję
Luka Luka

2022.01.26 r.

Firma dramat, każdemu o zdrowych zmysłach polecam trzymanie się od nich z daleka. Kłamstwo, obłuda i przede wszystkim baaaardzo niekompetentny personel!!! Dopóki jest to w interesie będę wokół ciebie skakać, później olewają i traktują jak zło konieczne ( pozdrowienia dla pani Kasi S. - takiej arogancji, chamstwa i traktowania klienta z góry, jakiego doświadczyłem od pani nigdy jeszcze nie widziałem, może pani prowadzić szkolenia z tego zakresu xD). Zdecydowanie nie polecam!!!!!
Wojciech Jot

2022.01.25 r.

Automat straszy wizytą terenową... Haha głąby zapraszam do mojego wirtualnego biura :) czy wam się czasem sufit na łeb się nie spadł?
Patrycja K

2022.01.25 r.

Osoba z którą miałam dzisiaj nieprzyjemność rozmawiać, po prostu szkoda słów. Zadajac konkretne pytania Pani mnie zbywała. Brak jakiejkolwiek empatii wobec drugiego człowieka. Po drugie dzwonione w mojej sprawie do mojego narzeczonego a nie bezpośrednio do mnie . Brak profesjonalizmu...
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 47
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
faktor kto to

Faktor, kto to jest i czym się różni od faktoranta?

Faktor jest jedną z głównych stron umowy faktoringu. To od niego otrzymasz pieniądze. Dowiedz się, kim jest i jak wybrać najlepszego.

Autor: Klaudia Borkiewicz|08.12.2022 r.
przedawnienie roszczeń

Zawieszenie a przerwanie biegu przedawnienia – zmiany od 2022

Przedawnienie roszczeń może uniemożliwić Ci odzyskanie pieniędzy. Co zrobić, aby nastąpiło przerwanie biegu przedawnienia?

Autor: Klaudia Borkiewicz|07.12.2022 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Przedsądowe wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|27.05.2022 r.