3

Transcash

- pozycja nr 3
w naszym rankingu

Transcash

Odzyskaj nawet 90%
kwoty od swojego dłużnika

PORÓWNAJ OFERTY
4.15/5
1/5
0/5
4.4/5

Opinie
pozytywne

126

Opinie
negatywne

34

Windykacja Transcash

- opis działalności

Transcash specjalizuje się w windykacji dla branży transportowej. Działają zarówno w kraju, jak i za granicą. W ramach oferty otrzymujemy windykację polubowną albo windykację sądową. Windykacja polubowna pozwala na zatrzymanie finansowania danej firmy, przekazanie długu na giełdę wierzytelności, a nawet blokadę konta w platformie transportowej. Ponadto serwis od 6 lat oferuje usługę finansowania faktur, czyli faktoringu oraz od 2007 roku windykację należności na koszt dłużnika. W zakresie swoich usług posiada także monitoring płatności oraz badanie wiarygodności kontrahentów. Marka należy do Transcash.eu S.A i działa na rynku od ponad 15 lat. W 2012 roku zarząd Transcash założył spółkę z ofertą windykacji Transinkasso. Dopełnieniem całego przedsięwzięcia było utworzenie usługi faktoringu za pomocą marki Transfactor. Od 2017 firma operuje obydwiema ofertami jako spółka Transcash.eu S.A. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku transportowym, znając jego specyfikę oraz zwyczaje płatnicze kontrahentów. Na platformie znaleźć można giełdę wierzytelności długów transportowych i spedycyjnych, co pozwala na weryfikację potencjalnych klientów oraz na zakup lub sprzedaż posiadanych wierzytelności. Jest to jedyne źródło informacji o przeterminowanych należnościach dedykowane branży TSL, czyli Transport-Spedycja-Logistyka.

Dane kontaktowe:

Transcash.eu SA

Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław

E-mail: [email protected]

Telefon: 717 150 560

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek:  08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 5.0

2
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 5.0

3
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

4
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

5
Vindicat - logo

Średnia ocena: 4.1

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - logo

Średnia ocena: 3.0

9
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

10
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

11
Payhelp - logo

Średnia ocena: 0.9

12
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

13
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

14
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

15
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

Transcash opinie klientów

Lavinia Spinulete

2023.06.06 r.

We strongly recommend, TransCash. Their services always fulfilled our needs. Also, I would like to give a huge thanks and appreciation to Klementyna Durka, who was always so kind and helpful.
TRS Logistics Sp. z O. O.

2023.06.06 r.

The best!
Marina Detsyk

2023.06.01 r.

Nie polecam tego miejsca, nic nie odzyskają Lepiej korzystać z innych windykacj
Pani X

2023.05.15 r.

Wystawiają na giełdę faktury, które są zapłacone i dostali 30 razy potwierdzenie przelewu. Dno!!!!!
Smart Tiger

2023.04.27 r.

Firma w 100% nieskuteczna. Przyjmuje zlecenia na windykacje, wykonuje pozorowane ruchy windykacyjne i po kilku/ kilkunastu tygodniach zamyka sprawę. Nie blokuje platformy trans dłużnikom przyczyniając się do kolejnych oszustw i wyłudzeń usług transportowych. Działalnością tej firmy powinien zainteresować się prokurator. Zlecenie w transcash prowadziła bezskutecznie pani Katarzyna Pawlak. Mimo zerowej skuteczności - nieodzyskane not obciążeniowych od dłużnika firma wystawiła fv za „usługi”. Współpraca z transcash to strata czasu! Edit. Firma transcash mimo obietnic wznowienia windykacji zamknęła sprawę bez zwindykowania not. Obiecuje podjęcie działań ale nie wykonuje żadnych czynności. Edit2 Dłużnik nie wskazał żadnych okoliczności które wskazywałyby ze płatność za noty nie należy się. To jest kolejne kłamstwo! Dłużnik Zapłacił należności po terminie płatności( termin przelewu został państwu udostępniony) i zobowiązany jest pokryć noty za brak płatności w terminie. A państwo powinniscie taka płatność wyegzekwować, nie poprzez publikacje na giełdzie wierzytelności tylko przez odcięcie do platformy trans, która jest wasza własnością. Brak skutecznej reakcji i dalsze udostępnianie takim firmom narzędzia jest czynnym przyczynianiem się do przestępstw.
cufalix

2023.04.18 r.

Polecam każdemu kto rozważa skierowanie działań windykacyjnych do przemyślenia swojej decyzji. Jedynie jeśli sprawa jest bezsporna i dłużnik prowadzi działalność na giełdzie transportowej, Transcash posiada środki nacisku. W przypadku zgłoszenia najmniejszego zastrzeżenia ze strony dłużnika, od razu pada propozycja skierowania sprawy na drogę sądową, bez rzetelnej oceny zasadności skierowania takiego wniosku do sądu. Przykładowo otrzymaliśmy propozycję skierowania sprawy do sądu o dochodzenie poniesionej straty z tytułu utraty towaru, gdy zgodnie z literą prawa do momentu zapłaty przez nas takiego roszczenia wobec klienta, żadna strata nie powstała. Ponadto Transcash nie udostępnia żadnych dowodów, które mogą być przedstawione w sądzie na prowadzenie działań windykacyjnych i późniejszego udowodnienia polubownego rozwiązania sporu z dłużnikiem. Jeśli ktoś chce prowadzić dalszą windykację bez korzystania z usług Transcash, które nastawione są typowo na działania masowe, zdecydowanie polecam zrewidować swoje plany.
Zofia Janiak

2023.04.12 r.

NIEPOROZUMIENIE. Te piątki tutaj Transach wystawia sobie chyba sam. Pozwalają w najlepsze hulać i działać nieuczciwym spedycjom i nie robią NIC, poza "próbą kontaktu z dłużnikiem". Nawet sprawy gdzie bezsprzecznie racja jest po stronie przewoźnika (co sami przyznają) są przeciągane całymi tygodniami - gdzie nie robią nic poza wysyłaniem maili. Na giełdę wierzytelności wrzucają chyba tylko dłużników, którzy nie płacą im - jak już jest po firmie. NIE POLECAM.
Paweł Szyma

2023.03.24 r.

Wszystko wyraźne i przejrzyste polecam jak najbardziej
Zosia Grabowska

2023.02.22 r.

Transcash już nie raz ściągnął pieniądze od dłużnika, jednak.zdarzylo się ze się nie dało,bo dłużnika wolał trafic na giełdę wierzytelności i liczył ze ktoś z nim.podejmie współpracę i nie zapłacił po prostu :) i sprawę dalam do sądu. Kontakt telefoniczny super ,pracownicy dzwonią sami z siebie również, oddzwaniają jak tylko są Wolni. Windykacja może trochę przebiega zByt łagodnie bo prawdziwy Oszust powinien być traktowany tak jak na to zasługuje jednak mimo wszystko ze spokojem powierzam sprawy transcash
John Lousa

2023.02.01 r.

Jako klient Trans cash mam mieszane uczucia, windykacja przebiegła pomyślnie no bo firma która chce dalej wystawiać ładunki na giełdzie Trans i nie chce błyszczeć na czerwono niczym gwiazda polarna to szybciutko zapłaci pieniądze i tu windykacja sprawdza się ok ale sam proces windykacji na koszt dłużnika jest śmieszny. Ściągają Państwo fakturę jest elagancko następnie klient który czekał już długo na pieniądze nieuczciwej firmy musi opłacić fakturę w wysokości noty 40 euro a dopiero po długim czasie ściągacie od klienta notę żeby on łaskawie nam oddał pieniądze. Lepiej wychodzi windykacja z zwykła prowizja ściągacie wtedy note i fakturę i tak płacimy fakturę od prowizji więc nie dajcie się nabrać na te windykację na koszt dłużnika. Dłużnik w tym kraju ma Eldorado kiwając każdego na prawo i lewo. Już niestety ostatni raz korzystam z Państwa usług.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 13
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
Portal Rejestrów Sądowych

Portal Rejestrów Sądowych – co to jest i jak możesz go sprawdzić?

Wszystkie wnioski dotyczące spraw gospodarczych muszą mieć formę elektroniczną. Sprawdź, co to Portal Rejestrów Sądowych i jak z niego korzystać.

Autor: Klaudia Borkiewicz|05.06.2023 r.
egzekucja komornicza

Egzekucja komornicza – co to jest i jak przebiega?

Postępowanie egzekucyjne jest ostatecznym etapem windykacji. Zobacz, jak wygląda egzekucja komornicza Twojego dłużnika krok po kroku.

Autor: Klaudia Borkiewicz|31.05.2023 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|27.05.2022 r.