13

Kruk

- pozycja nr 13
w naszym rankingu

Kruk

Odzyskaj nawet 90%
windykowanych należności

PORÓWNAJ OFERTY
3.06/5
0/5
0/5
4/5

Opinie
pozytywne

38

Opinie
negatywne

29

Windykacja Kruk

- opis działalności

Firma KRUK SA to krajowy lider w zakresie windykacji notowana na warszawskiej giełdzie. Ponad 20 lat działa na rynku, zajmując się obsługą zadłużeń. Atutem firmy KRUK SA jest specyfika działania, opierająca się na szacunku, rzetelności, zaufaniu i skuteczności. KRUK oferuje usługi w zakresie: windykacji polubownej, windykacji sądowej, monitoringu płatności czy skupu długów. Realizuje również obsługę wierzytelności zabezpieczonych hipoteką ustanowioną na nieruchomości. Współpracuje także z Biurem Informacji Gospodarczej Erif. Grupa KRUK podpisała też Zasady Dobrych Praktyk opracowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. ZPF jest zrzeszeniem branżowym, które zostało utworzone przez grupę największych firm branży pośrednictwa finansowego w Polsce. Warto podkreślić fakt, iż KRUK otrzymał Certyfikat Etyczny ZPF, który jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych firmy z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF. Jako Członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce raz w roku pozytywnie przechodzi Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF. Firma cieszy się zaufaniem i największą popularnością. Wyróżnia ją największy obrót pośród całej branży. Głównie skupia swoje działania na klientach korporacyjnych takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe czy telekomy poprzez windykację dłużników indywidualnych oraz sektora MŚP. Swoje działania prowadzi również w kilku innych krajach Europy.

Dane kontaktowe:

Kruk SA

Wołowska 8, 51-116 Wrocław

E-mail: [email protected]

Telefon: 71 888 80 16

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek:  08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 5.0

2
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 5.0

3
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

4
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

5
Vindicat - logo

Średnia ocena: 4.1

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

9
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

10
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

11
Payhelp - logo

Średnia ocena: 0.9

12
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

13
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

14
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

Kruk opinie klientów

Sylwester Dariusz Bobowski

2022.11.29 r.

Świetna firma
wojtek drewnowski

2022.11.07 r.

SMS dostałem info z linkiem do uregulowania w linku kwota 19 zł i bez żadnej informacji za co , w imieniu kogo, z kiedy nic tylko zapłać Po wykonaniu telefonu z numer na który dostałem SMS pytam za co to jest i komu zlegam. Pani przepytuje imię nazwisko czy na ten numer dostałem SMS Zdałem pozytywnie 3 pytania i nagle pytanie o regon i jest to coś czego raczej ludzie na pamięć nie znają ja nie znam Pytam grzecznie Czy może zapytać NIP pesel imię ojca adres masę innych pytań żeby pójść z tematem do przodu Pani ze NIE musi być regon I koniec Myśle ze to słabe podejście nieżyczliwe nie profesjonalne Wręcz utrudnianie komunikacji i ewentualnej spłaty długu
Ilona Juraszek

2022.10.26 r.

Wystawiam opinie pozytywną, Pani która udzieliła mi informacji w mojej sprawie była bardzo miła, wytłumaczyła mi wszystko z najmniejszymi szczegółami. Dokumenty z ugodą dostałam dosłownie natychmiast na maila oraz drogą papierową, wszystko jasne czytelne. Po zamknięciu sprawy otrzymałam również potwierdzenie iż wszystko jest uregulowane i nie mam żadnych zobowiązań. Byłam dłużnikiem wiele lat i uchylałam się od płatności z różnych powodów życiowych ale warto podjąć próbę i próbować się dogadać.
Piotrek Bielsko

2022.10.08 r.

Tak sobie
Maara Mara

2022.08.29 r.

Kruk w reklamie mailowej pyta mnie, czy MAM U NICH DŁUGI, bo jak tak to mogą mi pomóc. Dziękuje za pomoc, ale nie mam u was długów. Nigdy nie korzystałam z waszych usług i nie chcę od was maili, bo nie wyrażałam na to nigdy zgody.
Marcin Lechna

2022.08.19 r.

Firma nękającą ludzi bez podstawy prawnej.
Michał Ognik

2022.08.09 r.

Kompletny brak profesjonalizmu. Na infolinii pyskująca i mocno sobie pozwalająca młoda dziewczyna. Skupują stare długi bez upewnienia się czy zostały faktycznie spłacone w innych instancjach (np. w przypadku tego samego długu: nieskutecznej windykacji wszczętej najpierw przez wierzyciela, jednocześnie drugiej skutecznej- pełnej z innego wyroku dla poręczyciela).
anka rudziak

2022.03.31 r.

Jestem zadowolona ze współpracy z krukiem. Są skuteczni, działają etycznie, żadna ze stron nie jest pokrzywdzona.
Okiem Laika

2022.03.23 r.

Kruk to złodzieje, nie potrafią nic zrobić. Od dawna dawnego nie mam samochodu za który proboj mnie ścigać tzn za ubezpieczenie ( ubezpieczyciel powiadomiony) sprawa zaltwiona a z tą złodziejska, daremna firma która jest zwykłym ścierwem bez kompetencji nadal trzeba się użerać. Tfuuu pluje na was.
OLi ZKNL

2021.12.03 r.

To jest chore. Przychodzą, walą w drzwi jak potłuczeni, zostawiają jakieś karteczki. Śmieci się sprząta a nie wkłada do skrzynek. Takie nagminne zachowanie to chyba nęka.... Ludzie No zachowujcie się.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
faktor kto to

Faktor, kto to jest i czym się różni od faktoranta?

Faktor jest jedną z głównych stron umowy faktoringu. To od niego otrzymasz pieniądze. Dowiedz się, kim jest i jak wybrać najlepszego.

Autor: Klaudia Borkiewicz|08.12.2022 r.
przedawnienie roszczeń

Zawieszenie a przerwanie biegu przedawnienia – zmiany od 2022

Przedawnienie roszczeń może uniemożliwić Ci odzyskanie pieniędzy. Co zrobić, aby nastąpiło przerwanie biegu przedawnienia?

Autor: Klaudia Borkiewicz|07.12.2022 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Przedsądowe wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|27.05.2022 r.