1

Kancelaria Prawna RPMS

- pozycja nr 1
w naszym rankingu

Kancelaria Prawna RPMS

Odzyskaj nawet 90%
kwoty od swojego dłużnika

PORÓWNAJ OFERTY
4.8/5
4.69/5
0/5
4.4/5

Opinie
pozytywne

116

Opinie
negatywne

6

Windykacja Kancelaria Prawna RPMS

- opis działalności

Kancelaria Prawna RPMS to jedna z wiodących kancelarii prawnych w Polsce, która posiada odrębny dział prowadzący kompleksowo sprawy windykacyjne – od wezwania do zapłaty, przez postępowanie sądowe, aż po egzekucję komorniczą. Jej przewagą nad pozostałymi firmami windykacyjnymi jest to, że zlecone sprawy prowadzą radcowie prawni, którzy poza bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą, związani są tajemnicą zawodową i kodeksem etyki. W swoim portfolio Klientów RPMS posiada zarówno liderów poszczególnych branż, jak również mniejsze przedsiębiorstwa rodzinne, start-upy, ale też osoby fizyczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu wierzytelnościami i przydzieleniu każdemu Klientowi indywidualnego opiekuna, RPMS znacząco wyróżnia się na rynku usług prawnych, świadcząc je w sposób sprawny i przejrzysty.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Prawna RPMS Staniszewski & Wspólnicy Sp.k.

ul. Mickiewicza 22/8, 60-836 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon: 61 307 09 91

Poniedziałek: 08:00 - 17:00

Wtorek: 08:00 - 17:00

Środa: 08:00 - 17:00

Czwartek: 08:00 - 17:00

Piątek: 08:00 - 17:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 8.0

2
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński - logo

Średnia ocena: 5.2

3
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 4.9

4
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

5
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW - logo

Średnia ocena: 3.1

9
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - logo

Średnia ocena: 3.0

10
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

11
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

12
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

13
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

14
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

15
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

16
Vindicat - logo

Średnia ocena: 0.0

Kancelaria Prawna RPMS opinie klientów

Dorota K

2024.05.13 r.

Bardzo polecam, skutecza kancelaria
Adam Fangrat

2024.04.03 r.

Szczerze polecam usługi Kancelarii RPMS. Sukcesem zakończone postępowanie o zwrot kosztów i odszkodowanie wobec linii lotniczych. Linie odwołały lot bez uprzedzenia, o czym dowiedzieliśmy się w momencie odprawy. Zmuszeni byliśmy kupić ekstra bilety powrotne, dodatkowe koszty hotelu etc.etc. Zgodnie z wyrokiem sądu komornik wyegzekwował od linii poniesione przez nas koszty związane z odwołaniem lotu. Szczególne podziękowania składamy Pani Antoninie Schneider za zaangażowanie, wsparcie i profesjonalną pomoc. Dziękujemy za pomoc i serdecznie pozdrawiamy.
Carte Inwestycje

2024.01.30 r.

Polecam współpracę z Kancelarią, a w szczególności z mec. Antoniną Schneider. Pani Mecenas skutecznie pomogła mi w problemach z kontrahentem, w tym przede wszystkim szybko odzyskać pieniądze za niezapłacone faktury.
Mariusz Gjwk

2024.01.25 r.

przez 1,5 roku sam użerałem się z czeskimi liniami Smartwings w sporze o odszkodowanie za opóźnienie lotu na wakacjach z Itaką. Po odrzuceniu przez linie arbitrażu zacząłem przeglądać oferty kancelarii prawnych, które się w sporach z liniami lotniczymi specjalizują i odezwałem do 5 z nich. Najszybciej udało mi się dogadać z RPMS Staniszewski & Wspólnicy. To znaczy szczerze mówiąc innym nie chciało się ze mną pisać ani rozmawiać. Jak się wzięli do pracy po przesłaniu kompletu dokumentów to szast prast i po 4 miesiącach przeprowadzone postępowanie sądowe, nakaz w postępowaniu upominawczym i nie zdążyłem wrócić z kolejnego urlopu a pieniądze miałem już na koncie. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał kancelarię znajomym. Szczególne podziękowania dla Pani Angeliki i Antoniny.
Jelena Pawlinski

2023.11.22 r.

Uwaga skam nie pojawiają się na wyznaczonym spotkaniu . Skontaktowałem się z nimi żeby rozwiązać z nimi swoją sprawę . Zostało umówione spotkanie na zoom . Przesunęłam wszystkie swoje sprawy żeby być na tym spotkaniu ale nikt się nie pojawił nie dostałam żadnej wcześniejszej informacji . Jeżeli tak działa kancelaria prawna to niestety ale nie chciała bym żeby mnie reprezentowali ludzie nie rzetelni. Nie polecam strata waszego czasu !
Robert Zawalich

2023.11.07 r.

Opinia kierowana dla Pani Antoni Schneider Sympatyczna, profesjonalna, uczciwa, zaangażowana i empatyczna - cud kobieta! Dziękuję z całego serducha. Sukces to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam!
Jakub Sobolewski

2023.07.12 r.

People who know what they’re doing and have empathy and competence to help in the time of need when you’re stressed out and focused on simply not freaking out. This made a change and lead to success (Przetłumaczone przez Google) Ludzie, którzy wiedzą, co robią, mają empatię i kompetencje, aby pomóc w potrzebie, kiedy jesteś zestresowany i skupiony na tym, żeby po prostu nie panikować. To spowodowało zmianę i doprowadziło do sukcesu
Jakub Skotnicki

2023.06.13 r.

Kancelaria RPMS zajmuje się obsługą prawną spółki. Razem przeszliśmy już wiele różnych zdarzeń w trakcie których uzyskaliśmy pomoc jakiej oczekiwaliśmy. Pracują tam same kompetentne osoby, z którymi rozwiązywanie problemów to przyjemność. Gorąco polecam tą kancelarie i ludzi którzy w niej pracują.
Sylwia Kopeć

2023.05.10 r.

Bardzo polecam, szybka profesjonalna pomoc w sprawie reklamacji i odzyskania środków od biura podróży/linii lotniczych.
Kasia Kowalczyk

2023.04.18 r.

Zlecone sprawy objęte zostały w sposób bardzo profesjonalny. Nie zostaliśmy pozostawieni bez pomocy. Polecamy!
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 10
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Pożyczka dla firmy jednoosobowej – warunki, proces, koszty?

Pożyczka dla firmy jednoosobowej może być rozwiązaniem wielu problemów. Dowiedz się, jakie są warunki banków, jak wygląda proces i koszty.

Autor: Anna Sójka|17.05.2024 r.
inkaso windykacja

Inkaso windykacja, jaką ma skuteczność?

Dowiedz się, co kryje pod pojęciem "inkaso windykacja", jaką skuteczność ma ta usługa, jak z niej skorzystać oraz jakie firmy ją oferują.

Autor: Anna Sójka|02.04.2024 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|21.12.2023 r.
rodzaje faktoringu

Rodzaje faktoringu – który jest dla Ciebie?

Faktoring to interesująca i niezawodna metoda na zyskanie pieniędzy z faktury przed upływem terminu płatności. Sprawdź, jakie są rodzaje faktoringu.

Autor: Klaudia Borkiewicz|05.01.2023 r.
faktoring

Faktoring – co to jest i jak działa?

Faktoring jest usługą pozwalającą firmie na szybki zastrzyk gotówki. Sprawdź, co to jest faktoring i czemu warto z niego korzystać.

Autor: Klaudia Borkiewicz|02.12.2022 r.
Windykacja co to jest

Windykacja, co to jest i jak ją przeprowadzić skutecznie?

Windykacja to proces wyegzekwowania spłaty długu za pomocą środków, które są określone w przepisach prawnych. Jak to zrobić i czy warto?

Autor: Klaudia Borkiewicz|01.04.2022 r.