Kancelaria wsparła nas w procesie likwidacji fundacji. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy. Klarowna komunikacja i sprawne działanie. Transparentność wyceny poszczególnych etapów i kroków z możliwością wyboru, które z nich chcemy wykonać samodzielnie, a które zlecić Kancelarii. Dokumentacja przygotowana przez Kancelarię została przyjęta przez KRS bez poprawek. Polecam usługi Kancelarii, szczególnie współpracę z Panią Kamilą Wasilewską.
Pełen profesjonalizm i bardzo wysoka jakość usług. Kontakt bardzo dobry. Współpracę oceniam na chwilę obecną bardzo wysoko. Polecam współpracę z Panem Wiktorem Chudakiem. Na każdym etapie sprawy otrzymywałem jasne wyjaśnienia. Mecenas jasno tłumaczył procedurę EPU i dalsze kroki. Sprawa o zapłatę dla mnie bardzo stresująca, ale współpraca z mecenasem dała mi poczucie kontroli i bezpieczeństwa - pozew został przygotowany kompleksowo.
Polecam Kancelarię Prawną Poznań RPMS Staniszewski & Wspólnicy. Pomogli mi sprawnie zarejestrować znak towarowy i przeprowadzili mnie przez cały proces krok po kroku. Bardzo profesjonalna obsługa, dobry kontakt i szybkie działanie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Nie polecam tej kancelarii. Jestem rozczarowany.
Polecam współpracę z Panem Adrianem Smętkiem. Wzorowo przeprowadził cały proces. Kontakt sprawny, bez zbędnego pisania/gadania. Prowadzę działalność gospodarczą - skierowałem sprawę do Kancelarii, żeby zdjęli mi problem z głowy. Pan Adrian kontaktował się ze mną tylko w celu przekazania WAŻNYCH informacji, a nie molestował mailami i telefonami jak to było w poprzedniej. Będę na pewno wracał! Wiedza, szybkość i skuteczność!
Z pełnym przekonaniem polecam tę kancelarię. Skutecznie pomogli nam w sprawie zastrzeżenia znaków towarowych, przeprowadzając cały proces sprawnie i profesjonalnie. Wszystko było jasno wytłumaczone, a kontakt na każdym etapie bardzo dobry. Czuliśmy, że nasza sprawa jest w dobrych rękach.
Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Kancelaria realizowała dla nas rejestrację znaków towarowych. Udało się przez ten proces przejść bez większego zaangażowania z naszej strony. Na każde pytanie zawsze była odpowiedź i co bardzo doceniam - to czas reakcji.
Zachęcony pozytywnymi opiniami myślałem, że w końcu trafiłem na porządną organizację. Do czasu egzekucji komorniczej wszystko jest ok, jednak jak już w kilku sprawach przeszliśmy do etapu egzekucji komorniczej, to nagle sprawa zostaje zamrożona. Kancelaria kieruje sprawę do komorników i nie raczą już odpisywać na maile, po upominaniach odpisują, że niedługo odpiszą, po czym znowu nie odpisują. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Ciągle upominam się o zestawienie komorników, może po tej opinii w końcu je dostanę.
Grand English Anna Kiszka
Serdecznie polecam współpracę z Panią Kamilą Wasilewską z Kancelarii Staniszewscy & Wspólnicy. Wspierała mnie w procesie zakładania spółki z o.o., a w późniejszym czasie - od początku do końca przeprowadziła proces jej likwidacji. Zrobiła to z ogromną starannością, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki Jej wsparciu, zaangażowaniu i spokojowi, który wnosiła w każdą rozmowę, czułam się naprawdę bezpiecznie - zwłaszcza w zawiłych kwestiach, na których sama się nie znałam.<br>Pani Kamila zatroszczyła się dosłownie o wszystko. Cały proces przebiegł wyjątkowo sprawnie i jasno, a jej profesjonalizm, cierpliwość i gotowość do natychmiastowej pomocy były na najwyższym poziomie. Pani Kamila jest osobą, której można w pełni zaufać.<br>Jestem przekonana, że kiedy tylko będzie to konieczne, bez zastanowienia znów skorzystam z pomocy pomocy Pani Kamili oraz Kancelarii Staniszewscy & Wspólnicy już jako przedsiębiorca JDG.<br>Gorąco polecam!