3

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

- pozycja nr 3
w naszym rankingu

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Odzyskaj nawet 90%
kwoty od swojego dłużnika

PORÓWNAJ OFERTY
2.24/5
0/5
0/5
4.4/5

Opinie
pozytywne

46

Opinie
negatywne

103

Windykacja Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

- opis działalności

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. to część Grupy Kapitałowej WEC. Spółkę rekomendują takie organizacje jak Związek Przedsiębiorstw Finansowych i Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami. Specjalizacją kancelarii jest windykacja dla firm z transakcji B2B. Dzięki kompleksowym działaniom firmy takim jak wywiad gospodarczy, weryfikacja kontrahenta, monitoring płatności czy windykacja terenowa, odzyskiwanie należności przestaje być uciążliwe, a staje się efektywne. Warto zaznaczyć, że działania kancelarii są zarówno skuteczne, jak i etyczne. Wszystkie podjęte przez firmę działania są wykonywane z zachowaniem przesłanek opisanych w Kodeksie Zasad Dobrych Praktyk przedsiębiorstw zrzeszonych w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Firma wierzy, że wynagradzany jest tylko sukces, dlatego nie pobiera żadnych opłat wstępnych, naliczana jest jedynie prowizja od odzyskanej kwoty. Kancelaria stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego dla swoich kontrahentów wprowadziła panel klienta, skąd można szybko skontaktowani się z doradcą, sprawdzić podstawowe dane o dłużniku, dodać nowe dokumenty, monitorować działania i śledzić postępy w sprawie. Usługa jest kompleksowa i klient może również zlecić firmie windykację sądową z wykorzystaniem postępowania zabezpieczającego i weryfikacji majątku dłużnika. Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. jest spółką, która działa na rynku od 1995 roku, zbierając w tym czasie cenne doświadczenie i umiejętności potrzebne w procesie windykacji dłużników. Inkaso WEC S.A wykorzystuje też procedurę w pełni zgodną z prawem, a zaufanie zwiększa przynależność kancelarii do ZPF, czyli Związku Przedsiębiorców Finansowych w Polsce. Spółka cieszy się wieloma wyróżnieniami, a w tym Diament Miesięcznika Forbes 2020 roku czy Gerard Biznesu 2017 roku.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.

Piotrkowska 270, 90-361 Łódź

E-mail: [email protected]

Telefon: 42 681 74 74

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek: 08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 8.0

2
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński - logo

Średnia ocena: 5.2

3
Subra GRP - logo

Średnia ocena: 5.0

4
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 4.9

5
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

6
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

7
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

8
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

9
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW - logo

Średnia ocena: 3.1

10
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - logo

Średnia ocena: 3.0

11
EBOF - logo

Średnia ocena: 3.0

12
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

13
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

14
Moja Windykacja - logo

Średnia ocena: 0.9

15
Arena Inkaso - logo

Średnia ocena: 0.9

16
Hadyński Inkaso - logo

Średnia ocena: 0.9

17
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

18
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

19
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

20
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

21
Vindicat - logo

Średnia ocena: 0.0

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. opinie klientów

Krzysztof Karol

2024.04.09 r.

Po pierwsze moi drodzy - nie bójcie się windykacji! Ci ludzie naprawdę nie mogą Wam nic zrobić, nie mogą wyłudzać Waszych danych osobowych, nie mogą Was nękać, ani nie mogą Was straszyć. Nie mogą właściwie nic…jedynie działać na Waszą psychikę a człowiek który się boi zrobi wszystko. WEC - jedna ze słabszych windykacji z jaką miałem do czynienia. Dużo dzwoni - ale rewanżując się telefonami w drugą stronę z adnotacją że też się nagrywa rozmowę szybko można się ich pozbyć. Oczywiście terenowej windykacji nie było, miałem raz wizytówkę w skrzynce. Jak byłem w domu Pan dojechał z Łodzi ale nie chciało mu się wejść na pierwsze piętro żadnego pełnomocnictwa, żadnego pisma które by udowadniało rzekome zadłużenie…finał: wygrana sprawa w SR, wszelkie zarzuty oddalone. Nie bójcie się walczcie. A WEC pracują chamy i prostaki w większości więc same nagrania rozmów to już dla sadu ważny dowód
Agnieszka Zakupowa

2024.03.18 r.

Po raz kolejny próbują zrobić burdel w życiu! Już raz sprawę z nimi zamknęliśmy na naszą korzyść! Mają burdel w papierach do potęgi! A to podobno na kasach pracują ludzie po podstawówce
Matheo Jansen

2024.03.18 r.

e-mail od Pani Kingi Szychowiak….Otrzymałem kompletne zestawienie długu wraz z groźbami upublicznienia danych osoby której kompletnie nie znam. Czy wy jesteście normalni w tej firmie?
Mateusz Szczepanik

2024.03.15 r.

Masakra, nie potrafia nic sciągnąć obciążaja tylko kosztami, a jeśli już coś ściągną zabieraja 50% prowizji. Nie ma opiekuna wszystko toczy się swoim życiem.
Dawid Pożak

2024.03.01 r.

Katastrofa!!! Wysyłają maile nie posiadając właściwych oraz pełnych danych we własnym systemie! (pracownik Kancelarii p.Krzysztof potwierdził to telefonicznie) Abstrakcja! Wcześniej nie odbierali przez tydzień czasu mimo obietnic, że wyjaśnią sprawę i wrócą z odpowiedzią. Nękają mailami i smsami, a nie potrafią odpisać i odnieść się do konkretnych pytań wskazanych w mailu celem wyjaśnienia sprawy. Konsultanci Kancelarii mają w d... swojego rozmówcę i rozłączają się w trakcie trwania rozmowy/wyjaśnień. Rażący brak profesjonalizmu na każdej płaszczyźnie, a to chyba ostatnia rzecz o jaką można by było podejrzewać jakąkolwiek kancelarie działającą w Polsce. POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!
Anna Tkocz

2023.12.18 r.

Uwaga oszuści. Firma ściągnęła dług zgodnie ze zleceniem , jednak oprócz wystawienia faktury za przeprowadzone czynności prawne nie oddała ani grosza ze ściągniętej kwoty 23 tysiące złotych.
Paweł Kozak

2023.12.15 r.

Wysylaja spam o 22:00 na skrzynki mejlowe, bez zgody - dane przekazane klancelarii prawnej Legeum w Krakowie. \Kontaktujemy się z ważną informacją dotyczącą okresu przedawnienia większości faktur wystawionych w roku 2021, który przypada na dzień 31.12.2023 r. Do wskazanego dnia mają Państwo możliwość odzyskać należności lub zabezpieczyć je sądowym nakazem zapłaty. W obliczu zbliżającego się terminu, zalecamy aktywne podejście w celu odzyskania należności. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi windykacji polubownej i sądowej poprzez WEC, co umożliwia skuteczne odzyskanie należności.\
Łukasz Kalinowski

2023.11.30 r.

Kancelaria śmiechu warta. Brak kontaktu, nie potrafią czytać maili z zrozumieniem. jak tak prowadzą windykację to współczuję im klientom.
Tomasz Szota

2023.10.17 r.

Nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Andrzej Frączkowski

2023.09.30 r.

Brak jakichkolwiek zasad. Wymuszanie i publikacja danych odnośnie jakiegoś nieprawego zobowiązania. Sprawa zgłoszona do odpowiednich instytucji. W związku z częstymi mailami i wymuszaniem spłaty ( nie mojej ) sprawa podlega art. 190kk. Nadchodzą kolejne wiadomości i publikacja danych. Oszuści i wyłudzacze. Nic więcej.
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 12
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
kredyt na otwarcie firmy

Kredyt na otwarcie firmy – na jakich warunkach jest możliwy?

Masz pomysł, chcesz rozkręcić biznes, ale brakuje Ci środków? Dowiedz się, czym charakteryzuje się kredyt na otwarcie firmy i jak można go dostać.

Autor: Anna Sójka|05.06.2024 r.
inkaso windykacja

Inkaso windykacja, jaką ma skuteczność?

Dowiedz się, co kryje pod pojęciem "inkaso windykacja", jaką skuteczność ma ta usługa, jak z niej skorzystać oraz jakie firmy ją oferują.

Autor: Anna Sójka|02.04.2024 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|21.12.2023 r.
rodzaje faktoringu

Rodzaje faktoringu – który jest dla Ciebie?

Faktoring to interesująca i niezawodna metoda na zyskanie pieniędzy z faktury przed upływem terminu płatności. Sprawdź, jakie są rodzaje faktoringu.

Autor: Klaudia Borkiewicz|05.01.2023 r.
faktoring

Faktoring – co to jest i jak działa?

Faktoring jest usługą pozwalającą firmie na szybki zastrzyk gotówki. Sprawdź, co to jest faktoring i czemu warto z niego korzystać.

Autor: Klaudia Borkiewicz|02.12.2022 r.
Windykacja co to jest

Windykacja, co to jest i jak ją przeprowadzić skutecznie?

Windykacja to proces wyegzekwowania spłaty długu za pomocą środków, które są określone w przepisach prawnych. Jak to zrobić i czy warto?

Autor: Klaudia Borkiewicz|01.04.2022 r.