8

INKASO Hermański

- pozycja nr 8
w naszym rankingu

INKASO Hermański

Odzyskaj nawet 90%
kwoty od swojego dłużnika

PORÓWNAJ OFERTY
1.8/5
3/5
0/5
4/5

Opinie
pozytywne

5

Opinie
negatywne

14

Windykacja INKASO Hermański

- opis działalności

INKASO Hermański z siedzibą w Poznaniu oferuje od 20 lat kompleksowe usługi w zakresie monitoringu płatności, wywiadu gospodarczego, windykacji należności czy giełd długów. Usługi windykacji są świadczone zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Do dyspozycji wierzyciela zostaje udostępniony system, w którym można w prosty i wygodny sposób śledzić postęp zleconych spraw oraz jest on na bieżąco informowany o ich aktualnym stanie. Swoją działalność opierają na obowiązujących w Polsce przepisach prawnych, branżowym kodeksie etycznym, unikalnym podejściu “know-how”, najwyższych standardach obsługi wierzytelności. INKASO Hermański posiada certyfikat Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami. Cieszy się również szerokim zainteresowaniem i zadowoleniem swoich klientów, o czym świadczą pozytywne opinie i referencje. Swoją strategię opierają na dopasowaniu swoich działań do charakteru i wizerunku wierzyciela. W 2015 r. firma INKASO Hermański otrzymała rekomendację od Biura Informacji Gospodarczej jako partner biznesowy. Korzystając z usług INKASO Hermański wierzyciel zaoszczędza czas i pieniądze, udrażnia przepływ finansowy w swojej firmie, a ponadto otrzymuje indywidualnego doradcę z zakresu prawa i windykacji.

Dane kontaktowe:

INKASO Hermański Rafał Hermański

Szelągowska 63, 61-626 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon: 61 826 63 20

Poniedziałek: 08:00 - 16:00

Wtorek: 08:00 - 16:00

Środa: 08:00 - 16:00

Czwartek: 08:00 - 16:00

Piątek: 08:00 - 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 8.0

2
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński - logo

Średnia ocena: 5.2

3
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 4.9

4
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

5
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW - logo

Średnia ocena: 3.1

9
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - logo

Średnia ocena: 3.0

10
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

11
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

12
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

13
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

14
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

15
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

16
Vindicat - logo

Średnia ocena: 0.0

INKASO Hermański opinie klientów

Marta Rybicka

2024.03.12 r.

Odkuplili mój "dług" ,którego faktycznie nie było, z myślą, że zastraszając mnie i nękając uda im się mnie złamać, spanikuje i im zapłacę. Po konsultacjach z rzecznikiem konsumenta okazało się, że dług jest bezpodstawny, a firma chce wyciągnąć kase. Męczyli mnie ,grozili wpisem na listę dłużników, prokuraturą,ogólnie dręczyli mnie 2 lata, a ja dobrze wiedziałam, że ich roszczenia są bezpodstawne. Wiec nie wiem co za bezmózgi tam pracują,nie znają się na prawie ,skoro mają roszczenia ,które nie są zgodę z prawem. Ludzie nie dajcie się im zastraszyć.
Anna Jaxa-Rożen

2024.03.08 r.

Kompletny brak uczciwości, rzetelności, wiarygodności, profesjonalizmu i podstawowej wiedzy. Podpierają się przy windykacji mandatu z zagranicy artykułami prawa włoskiego, których nawet nie próbowali przeczytać, że nie wspomnę już o zrozumieniu. Uważajcie, sprawdzajcie, kontrolujcie bo mogą próbować skasować Was podwójnie tak jak mnie, na podstawie niewłaściwych dokumentów. Skandal! Czy nie ma żadnej instytucji w naszym kraju, która kontrolowałaby taką działalność?? Pani przez telefon poinformowała mnie, że oni dopiero rozpoczynają współpracę z Włochami i będą sobie wyjaśniać . Chyba trzeba być pewnym swoich racji zanim wystąpi się z rządaniem o cokolwiek. No chyba, że Inkaso Hermański Rafał kieruje się innymi zasadami. Kasujemy, może się uda . Prowadzona korespondencja doprowadziła do tego, że sprawdzałam w KRS czy taka firma w ogóle istnieje . Wszystko wyglądało jak słabo przygotowany fake A co gdybym nie miała przyjaciół prawników, co gdybym nie czuła się na tyle pewnie by drążyć temat bezpośrednio we Włoszech, co gdybym nie wpadła na pomysł poproszenia o radę włoskiego prawnika?? Skasowali by mnie na blisko 500 euro zamiast skromnych 226 . Mandat zapłaciłam bezpośrednio na włoskiej stronie w prawidłowej kwocie tylko dzięki mojemu uporowi i chęci drążenia tematu. Nie udało się im mnie oszukać ale ilu ze swoich klientów oszukali?? Uważajcie!
Alina Cieślak

2023.11.01 r.

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą, nie odzyskują pieniędzy od dłużników. Nie polecam, niewywiązali się z umowy, a chcą pieniądze
Heniu Cieślak

2023.11.01 r.

Ta firma nic nie robi aby ściągnąć należności od dłużnika oszuści i chcą kasę za nie wykonaną usługę jak ktoś ma problem z odzyskaniem kasy to lepiej wynająć adwokata a firmę Hermański omijać szerokim łukiem
Łukasz Pierwszyński

2023.10.05 r.

Nie polecam usług tej firmy. Są zupełnie nieskuteczni.
Wioletta Sikorska

2023.10.05 r.

Statystyki tej firmy są wyssane z palca! Nierzetelna firma!! Nie polecam usług tej firmy jest wiele skuteczniejszych adwokatów. Omijać szerokim łukiem.
Magdalena Pietrzak

2023.09.13 r.

Zrobiłam 7 ! Przelewów na ich konto wszystkie wróciły bo dyrektor windykacji nie podobał sie moj bank Revolut.
Radek Sekowski

2023.08.10 r.

Stanowczo odradzam. Reklamują się o braku opłat wstępnych, które oczywiście są. Następnie kierują sprawę do sądu, ale wtedy najważniejsze jest kolejna zapłata dla nich. Od sprawy minął ponad rok, wydane kilka tysięcy, i brak jakichkolwiek informacji o sprawie. Gdy trzeba było zapłacić to dzwonili codziennie. A jak wygląda sprawa, to musze co pół roku sam się dopominać. Także tą skuteczną windykację w 7 dni też można między bajki włożyć. Nie polecam !
Paulina Kowalczyk

2023.01.10 r.

Firma współpracuje z nieuczciwymi sprzedawcami i wyłudzaczami. Domaga się pieniędzy, nie posiadając praktycznie żadnych dowodów.
Marek Zemanek

2022.11.03 r.

Najbardziej złodziejska firma windykacyjna z jaką się spotkałem. Ale do brzegu wysłano do mnie bym spłacił bank N26 w kwocie 10.50€ zapłaciłem po 3 miesiącach kolejne wezwanie na kwotę 0.26€ ponieważ kurs im się nie zgadzał to wysłałem dla świętego spokoju 3zl by mieć święty spokój i zapewnioni mnie że mi reszta zostanie zwrócona i co i takiego wała. Firma windykacyjna inkaso hermański nie zwraca nadpłaconych należności.
  1. 1
  2. 2
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Pożyczka dla firmy jednoosobowej – warunki, proces, koszty?

Pożyczka dla firmy jednoosobowej może być rozwiązaniem wielu problemów. Dowiedz się, jakie są warunki banków, jak wygląda proces i koszty.

Autor: Anna Sójka|17.05.2024 r.
inkaso windykacja

Inkaso windykacja, jaką ma skuteczność?

Dowiedz się, co kryje pod pojęciem "inkaso windykacja", jaką skuteczność ma ta usługa, jak z niej skorzystać oraz jakie firmy ją oferują.

Autor: Anna Sójka|02.04.2024 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|21.12.2023 r.
rodzaje faktoringu

Rodzaje faktoringu – który jest dla Ciebie?

Faktoring to interesująca i niezawodna metoda na zyskanie pieniędzy z faktury przed upływem terminu płatności. Sprawdź, jakie są rodzaje faktoringu.

Autor: Klaudia Borkiewicz|05.01.2023 r.
faktoring

Faktoring – co to jest i jak działa?

Faktoring jest usługą pozwalającą firmie na szybki zastrzyk gotówki. Sprawdź, co to jest faktoring i czemu warto z niego korzystać.

Autor: Klaudia Borkiewicz|02.12.2022 r.
Windykacja co to jest

Windykacja, co to jest i jak ją przeprowadzić skutecznie?

Windykacja to proces wyegzekwowania spłaty długu za pomocą środków, które są określone w przepisach prawnych. Jak to zrobić i czy warto?

Autor: Klaudia Borkiewicz|01.04.2022 r.