Polecam. Pełen profesjonalizm.
Dobra, rzeczowa współpraca i skuteczne doprowadzenie sprawy do końca. Kontakt był sprawny, a na pytania otrzymywałem konkretne odpowiedzi. Cały proces wymagał czasu, ale finalnie należność została odzyskana. Dziękuję za pomoc.
Ponad 300 dni po terminie i dopiero jak Fluence Finance zajął się tematem dłużnika - sprawę mogę wreszcie zamknąć i zapomnieć. Szkoda, że tak późno zgłosiłam się do firmy p. Huberta.
Bardzo sprawny start współpracy. Dokumenty przekazane, umowa podpisana, a firma już po paru dniach nawiązała kilkukrotny kontakt z dłużnikiem. Na ten moment oceniam podejście jako bardzo profesjonalne.
Zdecydowanie nie polecam.<br>Moja sprawa była przekazywana z rak do rak, obsługiwana przez kilka osób z czego żadna nie odpowiadała za to co mówiła poprzednia.<br>Firmie "udało się" uzyskać ułamek kwoty około 200zł.... w 2023. Od tamtej pory nic poza pozornym kontaktem raz na kilkanaście miesięcy jakimś mailem.<br>Jednak gdy 3500zł odzyskałam samodzielnie od mojego dłużnika, musiałam zapłacić im za to prowizję...<br>Na koniec dostaje pismo, na którym jest wyszczególnione że dłużnik zapłacił jednak trochę więcej niż to co przelała mi firma fluence kilka lat temu. I w zasadzie jeśli ja nie mam żadnych nowych informacji to sprawa jest do umorzenia.<br>Podsumowując<br>Kontakt słaby<br>Windykacja nieskuteczna<br>A do tego dziwne zagrywki firmy jak np. ta gdy pani zadzwoniła do mnie, że mam przelać jeszcze raz jakąś opłatę skarbową w wysokości aż 17zł, ponieważ ktoś z ich pracowników pomylił się w moim nazwisku.... po mojej stanowczej reakcji dowiedziałam się że Pan Szef zapłaci ZA MNIE!!! tę opłatę...<br>Niestety nie odzyskałam kilku tysięcy.
Na początku kontakt dobry, fajny, uprzejmy. Po podpisaniu umowy windykacji całkowity brak efektu. Jedna sprawa całkowicie bez efektu. W drugiej ze spraw finał miał być w sądzie, co z tego gdy pan Hubert Sierocki źle wytypował spadkobiercę. Następnie całkowity brak kontaktu i zangażowania w sprawę. Efekt taki że zostałem naciągnięty na wysokie koszty, wiele tysięcy złotych, a sprawa uległa przedawnieniu.<br>Absolutnie nie polecam.
Włodek<br>Polecam w 100 % Firmę Fluence , moja sprawa dotycząca windykacji została załatwiona bardzo profesjonalnie i co najważniejsze - pozytywnie. Pan Patryk wytłumaczył wszystko krok po kroku i co dla mnie ważne bardzo zrozumiałe.<br>Firma rzetelna godna polecenia .
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i skuteczność w prowadzeniu mojej sprawy. Cały proces przebiegł dużo szybciej, niż się spodziewałam, a co najważniejsze – udało się odzyskać 100% należnej mi kwoty.<br><br>Od początku do końca czułam profesjonalne podejście, ogromne zaangażowanie oraz świetny kontakt. Wszystko było jasno tłumaczone, a ja miałam poczucie, że moja sprawa jest naprawdę w dobrych rękach.<br><br>Z czystym sumieniem polecam to biuro każdemu, kto potrzebuje skutecznego i kompetentnego adwokata.
Firma solidna i kompetentna
Polecam p. Marka z firmy Fluence Finance. Szybki kontakt, konkretne ustalenia a potem działanie. Pan Marek jest osobą kulturalną, opanowaną i bardzo skuteczną 😊 Współpracuję z nim już od dłuższego czasu. Każda sprawa, z którą zwróciłam się do niego o pomoc została pomyślnie załatwiona. Polecam p. Marka także swoim znajomym, którzy mają problem z dłużnikami. Nigdy się na nim nie zawiodłam.