9

EULEO

- pozycja nr 9
w naszym rankingu

EULEO

Odzyskaj nawet 90%
kwoty od swojego dłużnika

PORÓWNAJ OFERTY
3.89/5
5/5
0/5
4.2/5

Opinie
pozytywne

16

Opinie
negatywne

5

Windykacja EULEO

- opis działalności

EULEO Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej EULEO, świadczącej szeroki zakres usług windykacji zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Spółka od 2001 r. koncentruje się na swoich klientach, oferując im kompleksowe usługi, do których możemy zaliczyć, m.in. zarządzanie wierzytelnościami B2B oraz ochronę finansowo-prawną. Wszystko to odbywa się na rynku polskim i międzynarodowym. EULEO korzysta z najnowszych technologii, które usprawniają obsługę swoich klientów. Kontrahenci mogą spodziewać się wysokiej efektywności działań w ramach windykacji polubownej i sądowej. Za ich sukcesem stoi profesjonalna, posiadająca odpowiednie kwalifikacje kadra pracownicza, do której zaliczyć można radców i aplikantów prawnych, zespół detektywów, oraz fachowców, związanych ze spółką windykacyjną. W swojej pracy kierują się etyką, co pozwala na zachowania dobrych relacji z dłużnikiem. Oprócz windykacji należności EULEO zajmuje się także inteligentnym monitoringiem należności w systemie Rozważna Firma, obserwacją kontrahentów pod kątem zdarzeń negatywnych, wywiadem gospodarczym, skupem wierzytelności trudnych, Skip oraz Asset tracingiem, oraz szkoleniami windykacyjnymi czy prawnymi. EULEO należy do organizacji PZZW, ECA, FENCA, które to związane są z branżą zarządzania wierzytelnościami, posiadając jednocześnie ich rekomendacje.

Dane kontaktowe:

EULEO Sp. z o.o.

Bociana 22, 31-231 Kraków

E-mail: [email protected]

Telefon: 126660667

Poniedziałek: 08:00 - 17:00

Wtorek: 08:00 - 17:00

Środa: 08:00 - 17:00

Czwartek: 08:00 - 17:00

Piątek: 08:00 - 17:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 8.0

2
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński - logo

Średnia ocena: 5.2

3
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 4.9

4
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

5
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW - logo

Średnia ocena: 3.1

9
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - logo

Średnia ocena: 3.0

10
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

11
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

12
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

13
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

14
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

15
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

16
Vindicat - logo

Średnia ocena: 0.0

EULEO opinie klientów

Hots heroesofthestorm

2022.08.05 r.

Brak słów robią sobie żarty z ludzi
AKV EUROPA - Alpenländischer Kreditorenverband

2022.02.08 r.

Współpraca z EULEO od wielu lat znakomicie się układa. Raportowanie zawsze przebiega terminowo i zredagowane jest w bardzo przystępny sposób. EULEO jest przez nas rekomendowany jako godny polecenia partner biznesowy. Z poważaniem AKV EUROPA
joanna wojtyła

2022.01.31 r.

Współpracujemy z firmą Euleo od ponad 8 lat. Przez te wszystkie lata firma Euleo wykazywała się i nadal wykazuje się wysoką skutecznością prowadzonych spraw. Każda z świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Kontakt z firmą bezproblemowy. Szczerze polecamy
Albert Ksel

2022.01.12 r.

Z usług Euleo korzystam od 2 miesięcy, nigdy nie przypuszczałem że firma windykacyjna może być aż tak skuteczna. Już w pierwszym miesiącu pojawiły się pierwsze wpłaty od klientów, którzy byli mocno po terminie. A ostatnio odzyskaliśmy pieniądze z faktury z 2020r. Pełen profesjonalizm, prosty system do monitorowania i wprowadzania należności, Gorąco polecam! - właściciel Axel Media agencja e-marketingowa
Andrzej Socha

2021.12.20 r.

Bardzo skuteczna profesjonalna firma. Korzystamy z usług w ramach stałej umowy, jak również w jednorazowych przypadkach windykacyjnych oraz prawnych. Polecam serdecznie
Jarosław Grygiel

2021.12.16 r.

EULEO to doświadczony na rynku windykacji B2B profesjonalista, gwarantujący najwyższą jakość usług. Polecam Euleo jako solidnego partnera biznesowego każdemu wierzycielowi
Łukasz Dziergwa

2021.12.09 r.

Sukces oraz ugruntowaną pozycję na rynku moja firma zawdzięcza w dużej mierze współpracy z rzetelnymi i profesjonalnymi Dostawcami. Taką firmą z którą łączy nas ponad 15-letnia kooperacja jest właśnie EULEO. EULEO pozwala nam umacniać pozycję w biznesie poprzez bardziej komplementarne zarządzanie finansami i eliminowanie zagrożeń w relacjach z kontrahentami.
Michał Ryndak

2021.11.08 r.

Opinia ze strony Grupy Comarch: Współpracujemy z EULEO od blisko 20 lat. Jesteśmy jednym z ich najstarszych Klientów. Przez ten okres dzięki działaniom zleconym EULEO odzyskaliśmy należności o wartościach liczonych w milionach złotych. Ostatnie statystyki, które analizowaliśmy wskazują na niezwykle wysoką skuteczność podejmowanych działań. Do tego zarządzanie zleceniami oraz ich monitorowanie jest niezwykle przejrzyste dzięki systemowi online w którym na bieżąco można uzyskać raporty z przebiegu działań windykacyjnych. Relacje EULEO w odniesieniu do naszych dłużników cechują się najlepszymi standardami biznesowymi i wysokim profesjonalizmem. Gorąco możemy polecić współpracę z EULEO każdej firmie, która chciałaby zwiększyć skuteczność odzyskiwania swoich trudnych należności.
Kasia

2021.10.27 r.

Z Euleo współpracujemy od kilku lat. Wysoki poziom obsługi zarówno klienta, jak i dłużnika . Polecamy firmom, które chcą odzyskać należności, a jednoczenie nie chcą tracić windykowanych kontrahentów. Profesjonalna firma i bardzo skuteczna. Bardzo dziękujemy za Państwa pomoc i serdecznie pozdrawiamy :)
Stefan „Zgrzeb199”

2021.10.23 r.

Wyłudzacze.
  1. 1
  2. 2
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
Pożyczka dla firmy jednoosobowej

Pożyczka dla firmy jednoosobowej – warunki, proces, koszty?

Pożyczka dla firmy jednoosobowej może być rozwiązaniem wielu problemów. Dowiedz się, jakie są warunki banków, jak wygląda proces i koszty.

Autor: Anna Sójka|17.05.2024 r.
inkaso windykacja

Inkaso windykacja, jaką ma skuteczność?

Dowiedz się, co kryje pod pojęciem "inkaso windykacja", jaką skuteczność ma ta usługa, jak z niej skorzystać oraz jakie firmy ją oferują.

Autor: Anna Sójka|02.04.2024 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|21.12.2023 r.
rodzaje faktoringu

Rodzaje faktoringu – który jest dla Ciebie?

Faktoring to interesująca i niezawodna metoda na zyskanie pieniędzy z faktury przed upływem terminu płatności. Sprawdź, jakie są rodzaje faktoringu.

Autor: Klaudia Borkiewicz|05.01.2023 r.
faktoring

Faktoring – co to jest i jak działa?

Faktoring jest usługą pozwalającą firmie na szybki zastrzyk gotówki. Sprawdź, co to jest faktoring i czemu warto z niego korzystać.

Autor: Klaudia Borkiewicz|02.12.2022 r.
Windykacja co to jest

Windykacja, co to jest i jak ją przeprowadzić skutecznie?

Windykacja to proces wyegzekwowania spłaty długu za pomocą środków, które są określone w przepisach prawnych. Jak to zrobić i czy warto?

Autor: Klaudia Borkiewicz|01.04.2022 r.