2

Coface

- pozycja nr 2
w naszym rankingu

Coface

Odzyskaj nawet 90%
kwoty od swojego dłużnika

PORÓWNAJ OFERTY
3.42/5
0/5
0/5
4.2/5

Opinie
pozytywne

22

Opinie
negatywne

11

Windykacja Coface

- opis działalności

Coface to firma, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczenia należności, faktoringu, informacji gospodarczej oraz windykacji. Otrzymamy pomoc zarówno na etapie polubownym, jak i zostaniemy przeprowadzeni przez cały proces sądowy. Wszelkie efekty możemy obserwować, dzięki zaprojektowanej do tego celu aplikacji online. Coface to międzynarodowa grupa, która ma swoje korzenie we Francji a swoje usługi świadczy już ponad 20 lat w Polsce i od 1946 roku na całym świecie. Nad prowadzonymi sprawami czuwa aż 4100 profesjonalnych pracowników Coface w 200 krajach. Oferują pomoc oraz doradztwo w zakresie dbania o zachowanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Coface jako jedyny tego typu serwis finansowy na rynku, pomaga swoim klientom minimalizować ryzyko handlowe synchronizując ze sobą cztery usługi, a są to: faktoring, informacje o kontrahentach, windykacja i ubezpieczenia należności. Atutem takiego doboru narzędzi jest zoptymalizowany system procesów skupionych w rękach jednego dostawcy usług finansowych. Grupa Coface aktywnie prowadzi analizy rynku w poszczególnych sektorach gospodarczych, a dzięki narzędziom wspomagającym monitoring płatności, klient otrzymuje aktualne i rzetelne informacje. Oddziały firmy zlokalizowane są w wielu miejscach w kraju i zagranicą, co pozwala na łatwą i wygodną formę kontaktu z kontrahentami.

Dane kontaktowe:

Coface Poland Services sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon: 22 465 00 00

Poniedziałek: 08:00 - 17:00

Wtorek: 08:00 - 17:00

Środa: 08:00 - 17:00

Czwartek: 08:00 - 17:00

Piątek: 08:00 - 17:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Sprawdź aktualne opinie o firmie

Średnia na podstawie ocen internautów

1
Kancelaria Prawna RPMS - logo

Średnia ocena: 8.0

2
Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyński - logo

Średnia ocena: 5.2

3
EMPIRA - logo

Średnia ocena: 4.9

4
Fluence Finance - logo

Średnia ocena: 4.5

5
Transcash - logo

Średnia ocena: 4.2

6
Coface - logo

Średnia ocena: 4.1

7
Kruk - logo

Średnia ocena: 3.7

8
Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW - logo

Średnia ocena: 3.1

9
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. - logo

Średnia ocena: 3.0

10
WINGO - logo

Średnia ocena: 2.5

11
EULEO - logo

Średnia ocena: 0.9

12
Debitum - logo

Średnia ocena: 0.9

13
INKASO Hermański - logo

Średnia ocena: 0.8

14
INDOS - logo

Średnia ocena: 0.8

15
GETINFO - logo

Średnia ocena: 0.8

16
Vindicat - logo

Średnia ocena: 0.0

Coface opinie klientów

Hubert Kowalski

2024.03.07 r.

gniot
Emil Dobek

2024.03.01 r.

Chciałem ubezpieczyć kontrahenta, była rozmowa online, wszystko ok. Przesłaliśmy raport finansowy i wtedy pan Krzysztof B. poprosił o numer tel i informację co robił kontrahent przed założeniem tej firmy- jakie działalności prowadził. Pierwsze zdziwienie. Numer podałem ale chyba chciał prywatny bo ten nie odpowiadał. Podałem wykaz firm z którymi współpracuje i powiedziałem, że nie interesuje mnie to co robił klient wcześniej i nie moja to sprawa. Może agencję towarzyską prowadził, nie wiem. Firma która chwali się, że ma najlepszą wywiadownię pyta mnie co robił klient wcześniej? Powiedziałem, że to chyba oni najlepiej powinni wiedzieć bo skąd niby ja mam to wiedzieć. Pan Krzysztof chyba na jakiś kurs powinien zostać wysłany, typu- jak rozmawiać z klientem. Ton i sposób komunikacji odbiega od przyjętych standardów.
Maciej Kulesza

2023.11.14 r.

naciągacze, dzwoni babka i żąda wysyłki dokumentów, zeznań podatkowych, księgi przychodów itp itd.. a jak pada pytanie na jakiej zasadzie mamy to robić i z ramienia jakiej firmy działa - " JA zastępuję koleżankę, wiem tylko tyle - czyli nic".. poważna "firma" xD
Remigiusz Majocha

2022.11.16 r.

Korzystałem z ubezpieczenia faktur. Z mojego punktu widzenia naciągacze jakich mało. Składka liczona po obrocie. Po rozpoczęciu okresu ubezpieczenia limity dla kontrahentów spadły do zera czyli odpowiedzialność Coface wynosiła zero złotych ale składka pozostała na tym samym poziomie. Odradzam.
Mariusz Zymek

2021.12.01 r.

Uprzejmie
Iwona G

2021.08.11 r.

Jedna gwiazdka to za dużo. Rating przygotowany przez tą firmę jest całkowicie niewiarygodny. Co więcej metodologia wyliczenia zdolności kredytowej pozostaje ich wielką tajemnicą. Piękne pole do nadużyć.
Piotr Michalak

2021.01.11 r.

Absolutnie odradzam. Naciąganie bez żadnych efektów pracy. Uwaga! Twierdzą że wysłali do mojego kontrahenta przed sądowe wezwanie do zapłaty LISTEM ZWYKŁYM NIEREJESTROWANYM !! przez to straciłem możliwość sądowego dochodzenia roszczeń, bo czas na skargę upłynął a roszczenie nie zostało przez sąd uznane, bo nie ma dowodu nadania wezwania do zapłaty. I za takie działanie jeszcze żądają zapłaty... odradzam, szkoda czasu i pieniędzy na partaczy.
Joanna Wesołowska

2019.08.09 r.

Absolutnie odradzamy ubezpieczanie nalezności w Coface, firma miło wita nowych klientów jednak w przy wypłacie odszkodowania stwarzają mnóstwo problemów. Pomimo prawomocnego sądowego nakazu zapłaty przez naszego dłużnika Coface nadal nie che wypłacic odszkodowania. Sprawa ciągnie się od kwietnia. Serdecznie radzę wybrac inna firmę.
Karol Karwowski

2018.03.13 r.

Solidny partner w biznesie.
Wojciech Kamiński

2016.11.26 r.

Bardzo dobra i doswiadczona firma z bogatym wachlarzem produktow dla przedsiebiorcow.
  1. 1
  2. 2
DZIELIMY SIĘ NASZĄ WIEDZĄ
Windykacja — na czym polega?
Zapoznaj się z artykułami naszych ekspertów, którzy wyjaśniają, jak poradzić sobie z dłużnikiem
oraz co robić, gdy znajdziemy się w sytuacji niezapłaconych faktur.
windykacja w niemczech

Windykacja w Niemczech – jak odzyskać pieniądze

Masz niemieckich kontrahentów, którzy nie płacą faktur w terminie? Podpowiadamy jak przeprowadzić windykację w Niemczech, szybko i bez stresu.

Autor: Anna Sójka|09.04.2024 r.
inkaso windykacja

Inkaso windykacja, jaką ma skuteczność?

Dowiedz się, co kryje pod pojęciem "inkaso windykacja", jaką skuteczność ma ta usługa, jak z niej skorzystać oraz jakie firmy ją oferują.

Autor: Anna Sójka|02.04.2024 r.
wezwanie do zapłaty wzór

Przedsądowe wezwanie do zapłaty – wzór z omówieniem

Wezwanie do zapłaty to sposób na polubowne odzyskanie pieniędzy. Sprawdź, jak je sporządzić, co powinno zawierać i jakie są jego zalety.

Autor: Klaudia Borkiewicz|21.12.2023 r.
rodzaje faktoringu

Rodzaje faktoringu – który jest dla Ciebie?

Faktoring to interesująca i niezawodna metoda na zyskanie pieniędzy z faktury przed upływem terminu płatności. Sprawdź, jakie są rodzaje faktoringu.

Autor: Klaudia Borkiewicz|05.01.2023 r.
faktoring

Faktoring – co to jest i jak działa?

Faktoring jest usługą pozwalającą firmie na szybki zastrzyk gotówki. Sprawdź, co to jest faktoring i czemu warto z niego korzystać.

Autor: Klaudia Borkiewicz|02.12.2022 r.
Windykacja co to jest

Windykacja, co to jest i jak ją przeprowadzić skutecznie?

Windykacja to proces wyegzekwowania spłaty długu za pomocą środków, które są określone w przepisach prawnych. Jak to zrobić i czy warto?

Autor: Klaudia Borkiewicz|01.04.2022 r.